• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Клапан зворотній міжфланцевий

Завершена

30 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 10124edfc86c45e1a6ea61b50703f962
Внутрішній номер закупівлі: 12512442
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-16-005596-c   
Замовник: КП ВУВКГ
Контактна особа: Секретар ТК (Пономаренко М.П.) 0675036089 TENDER@VODA.PL.UA http://voda.pl.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відкриті торги на закупівлю товару «Клапан зворотній міжфланцевий» код згідно з ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (42131145-4 Клапани, затвори зворотні) було двічі відмінено за відсутності достатньої кількості Учасників (подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій). Перше повідомлення про відміну процедури закупівлі згідно оголошення про проведення відкритих торгів № UA-2021-09-22-003703-b. Інформація про відміну проведення процедури закупівлі від 08.10.2021 р. Причина відміни: подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій Друге повідомлення про відміну процедури закупівлі згідно оголошення про проведення відкритих торгів № UA-2021-10-08-003743-b. Інформація про відміну проведення процедури закупівлі від 25.10.2021 р. Причина відміни: подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій Таким чином, Замовник має право провести переговорну процедуру закупівлі на підставі пункту 1 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі», при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до Учасника процедури закупівлі не відрізняються від вимог, що були визначені Замовником у тендерній документації
Очікувана вартість: 30 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Клапан зворотній міжфланцевий
Код ДК 021:2015: 42131145-4 Клапани, затвори зворотні
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 39800, Україна, Полтавська область, Горішні Плавні, склад №1 Нова Пошта На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКСПАР"

Оскарження: 16.11.2021 16:27 - 27.11.2021 00:00
Ціна пропозиції 30 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.11.2021 16:27
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 70d4dfc99369430e95509279fa0b0c35
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-16-005596-c-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКСПАР"
Номер договору: 363/2021
Сума договору: 30 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 25 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 03.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 03.12.2021 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
УКСПАР ТОВ дог № 363-2021 від 03.12.2021р..pdf
p7s
sign.p7s