• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015 код 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне

Папір офісний та інше

Завершена

198 996.00 UAH з ПДВ
Номер: e2b495d8eced4a71bceb0e9dab23e561
Внутрішній номер закупівлі: 12509740
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-16-004866-c   
Замовник: Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС»
Контактна особа: Полин Лариса Валеріївна 0459344292 polun@chnpp.gov.ua http://www.chnpp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: • звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2021-10-07-000710-с від 25 жовтня 2021; • звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2021-10-26-003883-а від 11 листопада 2021.
Очікувана вартість: 198 996.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
папір для плотерів рулонний СУ 80-610/50,8 (50м)
Код ДК 021:2015: 30197630-1 Папір для друку
Кількість 3 рул
Період постачання до 10.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
папір для плотерів рулонний СУ 80-914/50,8 (50м)
Код ДК 021:2015: 30197630-1 Папір для друку
Кількість 3 рул
Період постачання до 10.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
папір для плотерів рулонний СУ 80-420/50,8 (50м)
Код ДК 021:2015: 30197630-1 Папір для друку
Кількість 3 рул
Період постачання до 10.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Папір білий офісний Berga Focus для високошвидкісних копірів А4, білизна не менше СІЕ 161%, 80 г/м?, 500 арк./пач., або еквівалент
Код ДК 021:2015: 30197630-1 Папір для друку
Кількість 1230 пачок
Період постачання до 10.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТВГ Український папір"

Оскарження: 16.11.2021 15:35 - 27.11.2021 00:00
Ціна пропозиції 196 697.34 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.11.2021 15:35
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 8997d5e8fd654f299745223f913651cd
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-16-004866-c-a1
Постачальник: ТОВ "ТВГ Український папір"
Номер договору: 21-0632-2
Сума договору: 196 697.34 UAH з ПДВ
Сума договору: 163 914.45 UAH без ПДВ
Період дії договору: 29.11.2021 00:00 - 15.12.2021 00:00
Дата підписання: 29.11.2021 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Дог. №21-0632-2.pdf
pdf
ДУ №1 до дог. №21-0632-2.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s