• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

вугілля ДГ 25-80

Завершена

336 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 0345f05fa5b14748bf28bce5d8ccf3f1
Внутрішній номер закупівлі: 12501032
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-16-002596-c   
Замовник: Державний професійно-технічний навчальний заклад "Мазурівський аграрний центр професійно-технічної освіти
Контактна особа: Рашкован Василь Андрійович +380978861764 maspto@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Очікувана вартість: 336 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля ДГ 25-80
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 64.615 тонни
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 24106, Україна, Вінницька область, с.Мазурівка, вул.Польова,1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Енергопроект ЛТД"

Оскарження: 23.11.2021 19:45 - 04.12.2021 00:00
Ціна пропозиції 335 998.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.11.2021 19:45
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 76c3f2c542644b84a78e86e95a782659
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-16-002596-c-b1
Постачальник: ТОВ "Енергопроект ЛТД"
Номер договору: 95
Сума договору: 335 998.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 06.12.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання: 06.12.2021 00:00
Статус:
Виконаний
договір закупівлі
p7s
sign.p7s