-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Яйця курячі свіжі, не нижче І кат.
Тендер Prozorro UA-2017-10-06-001726-b
Торги не відбулися
62 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 315.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 315.00 UAH
Номер:
710a27e4e624444885ae8c320822650f
Внутрішній номер закупівлі:
1249772
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-06-001726-b
Замовник:
Відділ освіти Каховської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146707
-
Адреса:
74800, Україна, Херсонська область, місто Каховка, вул. Луначарського, 6-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Семененко Ольга Олександрівна +380553621286 02146707@mail.gov.ua http://osvitakakhovky.ks.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
62 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
315.00 UAH
Період уточнення:
06.10.2017 15:41 - 13.10.2017 15:46
Період прийому пропозицій:
06.10.2017 15:41 - 23.10.2017 15:46
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Яйця курячі свіжі, не нижче І кат.
Кількість
25000 штуки
Період постачання
13.11.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
74800, Україна, Херсонська область, м. Каховка, Заклади освіти Замовника згідно Дислокації
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП Чередниченко Микола Вячеславович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2602702374
-
Контактна особа:
Чередниченко Микола Вячеславович +380552410220 cherednichenko.nv@rambler.ru
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, м. Херсон вул.. Ак.Тарле. 18. к.1, кв.134
Початкова пропозиція
61 250.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
61 250.00 UAH з ПДВ
Документи
7
Скарги
0