• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

09120000-6 Газове паливо(Природний газ)

Завершена

326 113.80 UAH з ПДВ
Номер: 64cc41adbe9146d68a2be9e0c782c946
Внутрішній номер закупівлі: 12488602
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-15-016217-a   
Замовник: БІЛОЗЕРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Контактна особа: Ірина Мануйло +380554733818, +380663423749 posbel@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Переговорна процедура стосовно закупівлі «код ДК 021:2015 – 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ), обрана Замовником згідно п. 1 частини 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року №922-VІII (в ред. від.19.04.2020 р. надалі – Закон) «Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: Якщо двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Згідно ч. 3 ст. 40 Закону замовник під час проведення переговорів вимагає від учасника надати підтвердженя про відсутність підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі відповідно до частини першої статті 17 цього Закону. Згідно ч. 4 та ч.5 ст. 40 Закону за результатами проведених переговорів з учасником замовник приймає рішення про намір укласти договір. Повідомлення про намір укласти договір обов’язково безоплатно оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу протягом одного дня після прийняття рішення. Згідно ч. 7 ст. 40 Закону Замовник має право укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі у строк не раніше ніж через 10 днів з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.»
Очікувана вартість: 326 113.80 UAH з ПДВ
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 70%
поставка товару - 30%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
09120000-6 Газове паливо(Природний газ)
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 19700 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"

Оскарження: 15.11.2021 17:26 - 26.11.2021 00:00
Ціна пропозиції 326 113.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.11.2021 17:26
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: d15e7a5088ab441c98d6014b53f22ff1
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-15-016217-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Номер договору: 20-1218/21-БО-Т
Сума договору: 326 113.80 UAH з ПДВ
Сума договору: 271 761.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.11.2021 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 26.11.2021 11:00
Статус:
Підписаний
pdf
20-2018_21-БО-Т (1).pdf
p7s
sign.p7s