-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Деревина (дрова твердих порід )
Тендер Prozorro UA-2021-11-12-006537-a
Торги не відбулися
324 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 620.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 620.00 UAH
Номер:
ac67f034a9e84e3fb51cd61abb11cdb6
Внутрішній номер закупівлі:
12448673
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-12-006537-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38916537
-
Адреса:
62103, Україна, Харківська область, м. Богодухів, вул. Чернієнка, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Денчик +380575832142 cpmsd-bogod-buh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
324 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 620.00 UAH
Період уточнення:
12.11.2021 11:47 - 18.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
12.11.2021 11:47 - 28.11.2021 00:00
Аукціон:
з 29.11.2021 13:29
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина (дрова твердих порід )
Кількість
180 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації