-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 33141625-7 Діагностичні набори (Набори для електрофорезу)
Тендер Prozorro UA-2021-11-11-015918-a
Завершена
12 360.00
UAH з ПДВ
Номер:
74513e018ef9463da8e3bc1a2c068a73
Внутрішній номер закупівлі:
12436209
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-11-015918-a
Замовник:
Інститут молекулярної біології і генетики Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05417101
-
Адреса:
03143, Україна, м. Київ, м. Київ, академіка Заболотного, 150
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Санченко Ольга Миколаївна 380442000326 o.a.sanchenko@imbg.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33141625-7 Діагностичні набориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до п.2 ч.1) ст. 40 Закону України "Про публічні закупівлі" переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
12 360.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021:2015: 33141625-7 Діагностичні набори (Набори для електрофорезу)
Кількість
2 комплект
Період постачання
до 30.11.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «Шимюкрейн»
Оскарження: 11.11.2021 17:04 - 22.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33599941
-
Контактна особа:
Сергей Сухомлинов +380443900023 shimukraine@gmail.com
-
Адреса:
01042, Україна, м. Київ, м. Київ, Чигоріна, 18,
Оскарження: 11.11.2021 17:04 - 22.11.2021 00:00
Ціна пропозиції
12 360.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.11.2021 17:04
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
89684a5ea8de4c18a72910a948db68c7
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-11-015918-a-c1
Постачальник:
ТОВ «Шимюкрейн»
×
-
Код ЄДРПОУ:
33599941
-
Контактна особа:
Сергей Сухомлинов +380443900023 shimukraine@gmail.com
-
Адреса:
01042, Україна, м. Київ, м. Київ, Чигоріна, 18,
Номер договору:
ТК24
Сума договору:
12 360.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
10 300.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
24.11.2021 00:00
Статус:
Підписаний