• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Постачання природного газу

Завершена

301 391.13 UAH з ПДВ
Номер: 6a980b4e09574fd6b00fbdbaa372329a
Внутрішній номер закупівлі: 12419082
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-11-003645-a   
Замовник: КП "Житомирська обласна філармонія імені Святослава Ріхтера" Житомирської обласної ради
Контактна особа: Олексій Биков +380980211372 filrihter@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій
Очікувана вартість: 301 391.13 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Постачання природного газу
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 8000 метри кубічні
Період постачання 22.11.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 10014, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Пушкінська,26 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ"

Оскарження: 11.11.2021 10:43 - 17.11.2021 00:00
Ціна пропозиції 301 391.13 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.11.2021 10:43
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 778dad31a6cd4c759409f8059fa079ee
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-11-003645-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ"
Номер договору: 99
Сума договору: 301 391.13 UAH з ПДВ
Сума договору: 251 159.28 UAH без ПДВ
Період дії договору: 22.11.2021 00:00 - 29.01.2022 00:00
Дата підписання: 22.11.2021 12:41
Статус:
Виконаний
pdf
Договір газ Житомиргаз Збут.pdf
pdf
Додаток газ 2.pdf
pdf
Додаток газ1.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
додаток 1 газ.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ Газ.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ 2 газ.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ3ГАЗ.pdf
p7s
sign.p7s