-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Тверде паливо (дров’яні брикети)
Тендер Prozorro UA-2017-09-26-002235-a
Торги відмінено
317 160.00
UAH з ПДВ
Номер:
818f9a181bc345ad82bbaf4e738ed6be
Внутрішній номер закупівлі:
1241527
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-09-26-002235-a
Замовник:
ПАТ "Укрпошта" в особі чернігівської дирекції
×
-
Код ЄДРПОУ:
25572588
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, пр-т Миру, 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Анатолій Петрович Чуприна +380674077298 chupryna-ap@ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
У зв’язку з тим, що тендер було двічі відмінено через відсутність достатньої кількості учасників, відповідно до абз. 5 ч. 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VІІІ. Оголошення про проведення відкритих торгів № UA-2017-08-15-001743-а від 15.08.2017р. через подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій (подана одна пропозиції) (абз. 5 ч. 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі») тендер було відмінено 30.08.2017р. Повторно було подано оголошення про проведення відкритих торгів № UA-2017-09-05-001736-с від 05.09.2017р. через подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій (подана одна пропозиції) (абз. 5 ч. 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі») тендер було відмінено 20.09.2017р. На підприємстві існує подальша потреба в забезпеченні паливом. Чернігівська дирекція УДППЗ «Укрпошта», як Замовник, двічі відміняло процедуру закупівлі вищевказаного предмета через відсутність достатньої кількості учасників. В даному випадку, відповідно до п. 4 ч.1 ст. 35, має право застосувати переговорну процедуру закупівлі.
Очікувана вартість:
317 160.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо (дров’яні брикети)
Кількість
60 тонни
Період постачання
09.10.2017 - 31.12.2017
Тверде паливо (дров’яні брикети)
Кількість
38 тонни
Період постачання
09.10.2017 - 31.12.2017
Тверде паливо (дров’яні брикети)
Кількість
25 тонни
Період постачання
09.10.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
17500, Україна, Чернігівська область, м.Прилуки, вул.Привокзальна площа, 1
На карті
Тверде паливо (дров’яні брикети)
Кількість
39 тонни
Період постачання
09.10.2017 - 31.12.2017
Інформація про скасування
Номер:
97d55cd825124fb190ea1e591f5e73e7
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
У зв’язку з неможливістю усунути технічну помилку при оприлюдненні рішень в системі Прозоро
Дата опублікування:
19.10.2017 18:30
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа- підприємець Тютюнник Павло Олександрович
Оскарження: 26.09.2017 17:51 - 29.10.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2816211031
-
Контактна особа:
Тютюнник П.О. +380966888891
-
Адреса:
15200, Україна, Чернігівська область, м.Сновськ, вул.Шевченка, 54-Г
Оскарження: 26.09.2017 17:51 - 29.10.2017 00:00
Ціна пропозиції
317 160.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.10.2017 19:11
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
6d382f2d96814d1b82d0527d0922df9f
Ідентифікатор договору:
UA-2017-09-26-002235-a-a1
Постачальник:
Фізична особа- підприємець Тютюнник Павло Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2816211031
-
Контактна особа:
Тютюнник П.О. +380966888891
-
Адреса:
15200, Україна, Чернігівська область, м.Сновськ, вул.Шевченка, 54-Г
Сума договору:
317 160.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації