-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код НК 024:2019 – 33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта
Тендер Prozorro UA-2021-11-10-001345-b
Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою, якщо інше не передбачено умовами документації
Торги не відбулися
88 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 442.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 442.50 UAH
Номер:
4e7dbaaf97c643db9feb3b2950298f78
Внутрішній номер закупівлі:
12397410
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-10-001345-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДУНАЄВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ДУНАЄВЕЦЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004255
-
Адреса:
32400, Україна, Хмельницька область, місто Дунаївці, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пукас Людмила Вікторівна +380385820129 ku_dun_crl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
88 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
442.50 UAH
Період уточнення:
10.11.2021 11:56 - 16.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
10.11.2021 11:56 - 26.11.2021 18:00
Аукціон:
з 29.11.2021 11:56
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться протягом 30 календарних днів з моменту отримання товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код НК 024:2019 – 33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта
×
-
НК 024:2019:
33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "БАТУРА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
1734502414
-
Контактна особа:
Батура Володимир +380673550086 medtekhnika2404@gmail.com
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРСЬКА, будинок 65, квартира 35
Початкова пропозиція
86 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
86 900.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
46
Скарги
0