-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Тендер Prozorro UA-2021-11-09-003372-a
Завершена
650 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 250.00 UAH
Номер:
cd60649dd194485ea0abdba04ae976b2
Внутрішній номер закупівлі:
12382375
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-09-003372-a
Замовник:
Донецький національний медичний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010698
-
Адреса:
84404, Україна, Донецька область, Лиман, вул. Привокзальна, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шумова Олеся Анатоліївна 380505381933 tender@dsmu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
650 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 250.00 UAH
Період уточнення:
09.11.2021 15:53 - 16.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
09.11.2021 15:53 - 26.11.2021 00:00
Аукціон:
26.11.2021 13:21 - 26.11.2021 13:44
Період кваліфікації:
26.11.2021 13:44 - 02.12.2021 16:11
Період завантаження договору:
02.12.2021 16:11 - 22.12.2021 16:11
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ендопротез колінного суглоба
×
-
НК 024:2019:
33665 Ендопротез колінного суглоба повний із задньою стабілізацією
Кількість
13 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ НОВОМЕДІКА
Оскарження: 02.12.2021 16:11 - 13.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43683442
-
Контактна особа:
Опришко Тарас Пилипович +380444990270 tender@novomedica.com.ua
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, Київ, бульвар Академіка Вернадського, будинок 5/19, квартира 31
Оскарження: 02.12.2021 16:11 - 13.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
643 504.42 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
643 504.42 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.12.2021 16:11
Відповіді на вимоги
11
Документи
22
Скарги
0
ТОВ "ТЕХМЕДКОНТРАКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35255885
-
Контактна особа:
Ірина ТМК +380443551718, +380979171855 irina_tmk@ukr.net
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Зоологічна 4а, оф. 139
Початкова пропозиція
649 597.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
649 597.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
18
Скарги
0
Контракти
Номер:
8dae56c52f2b4325b97b7a8ad23f0473
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-09-003372-a-a1
Постачальник:
ТОВ НОВОМЕДІКА
×
-
Код ЄДРПОУ:
43683442
-
Контактна особа:
Опришко Тарас Пилипович +380444990270 tender@novomedica.com.ua
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, Київ, бульвар Академіка Вернадського, будинок 5/19, квартира 31
Номер договору:
Договір №220
Сума договору:
148 501.02 UAH з ПДВ
Сума договору:
138 786.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
17.12.2021 16:00
Статус:
Виконаний