• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Забезпечення екологічно-безпечного збирання, перевезення, зберігання , оброблення, утилізації, видалення, знешкодження і захоронення відходів та небезпечних хімічних речовин в Одеській області у тому числі непридатних або заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин, та тари у якій зберігаються та перевозяться хімічні засоби захисту рослин)

Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами

Торги не відбулися

3 800 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 19 000.00 UAH
Номер: cdec9414d30f48ca9c6dd198d8b2d8de
Внутрішній номер закупівлі: 12362804
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-08-015157-b   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Контактна особа: Гання Бевз +380982764077 annabevz17@ukr.net http://ecology.odessa.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 3 800 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 19 000.00 UAH
Період уточнення: 08.11.2021 17:35 - 14.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 08.11.2021 17:35 - 24.11.2021 18:21
Аукціон: з 25.11.2021 15:06
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Забезпечення екологічно-безпечного збирання, перевезення, зберігання , оброблення, утилізації, видалення, знешкодження і захоронення відходів та небезпечних хімічних речовин в Одеській області у тому числі непридатних або заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин, та тари у якій зберігаються та перевозяться хімічні засоби захисту рослин)
Код ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Кількість 1 послуга
Період постачання до 24.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Еко Нова
Початкова пропозиція 3 799 115.88 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 799 115.88 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 52
Скарги 0