-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Згідно коду ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): (Вата медична (58234 - Стрічка ватяна) – 400 шт.; Хірургічні рукавички припудрені (типорозмір – М) (47173 - Припудрені, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні ) – 1000 пар; Хірургічні рукавички припудрені (типорозмір – L) (47173 - Припудрені, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні ) – 1000 пар; Хірургічні рукавички без пудри (типорозмір – М) (47172 - Непудровані, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні) – 200 пар; Хірургічні рукавички без пудри (типорозмір – L) (47172 - Непудровані, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні) – 200 пар.
Тендер Prozorro UA-2021-11-08-008940-b
Згідно коду ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): (Вата медична (58234 - Стрічка ватяна) – 400 шт.; Хірургічні рукавички припудрені (типорозмір – М) (47173 - Припудрені, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні ) – 1000 пар; Хірургічні рукавички припудрені (типорозмір – L) (47173 - Припудрені, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні ) – 1000 пар; Хірургічні рукавички без пудри (типорозмір – М) (47172 - Непудровані, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні) – 200 пар; Хірургічні рукавички без пудри (типорозмір – L) (47172 - Непудровані, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні) – 200 пар.
Завершена
9 708.00
UAH з ПДВ
Номер:
511536f618e5428496e99440eccaf3c5
Внутрішній номер закупівлі:
12354276
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-08-008940-b
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ» в особі МАРІУПОЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38531956
-
Адреса:
87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Терещенко Володимир Миколайович 380629533628 lcmariupol@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, тому що на участь у торгах було подано менше двох тендерних пропозицій, відповідно до оголошень № UA-2021-09-13-006026-b від 13.09.2021 року та № UA-2021-09-30-002226-c від 30.09.2021 року.
Очікувана вартість:
9 708.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вата медична (58234 - Стрічка ватяна)
Кількість
400 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Хірургічні рукавички припудрені (типорозмір – М) (47173 - Припудрені, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні )
Кількість
1000 пара
Період постачання
до 31.12.2021
Хірургічні рукавички припудрені (типорозмір – L) (47173 - Припудрені, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні )
Кількість
1000 пара
Період постачання
до 31.12.2021
Хірургічні рукавички без пудри (типорозмір – М) (47172 - Непудровані, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні)
Кількість
200 пара
Період постачання
до 31.12.2021
Хірургічні рукавички без пудри (типорозмір – L) (47172 - Непудровані, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні)
Кількість
200 пара
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТАВОЛГА"
Оскарження: 08.11.2021 14:33 - 19.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30540001
-
Контактна особа:
Холодова Олена +380676351670 tavolgatender@ukr.net
-
Адреса:
49057, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Весніна, буд. 84
Оскарження: 08.11.2021 14:33 - 19.11.2021 00:00
Ціна пропозиції
9 708.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.11.2021 14:33
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
5bba9232c5a240359f66bc9cc02128a4
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-08-008940-b-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТАВОЛГА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30540001
-
Контактна особа:
Холодова Олена +380676351670 tavolgatender@ukr.net
-
Адреса:
49057, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Весніна, буд. 84
Номер договору:
106
Сума договору:
9 708.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
9 530.84 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
19.11.2021 08:30
Статус:
Виконаний