-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
«Капітальний ремонт КЗ «Моївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Бабчинецької сільської ради Чернівецького району Вінницької області» за адресою: вул. Шкільна, 1А с. Моївка Чернівецького району Вінницької області (коригування ПКД) (залишок робіт)»
Тендер Prozorro UA-2021-11-08-008050-b
Завершена
1 242 258.40
UAH без ПДВ
Номер:
54a47071033d40ffa958a20d7db7121e
Внутрішній номер закупівлі:
12352987
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-08-008050-b
Замовник:
Бабчинецька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04326520
-
Адреса:
24132, Україна, Вінницька область, БАБЧИНЦІ, вул.Незалежності б.13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зварич Нина Павлівна 0680536896 bab.sr2014@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Два рази відмінено процедуру відкритих торгів, через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій
Очікувана вартість:
1 242 258.40 UAH без ПДВ
Умови оплати:
підписання договору - 30%
- Подіяпідписання договору
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях7 робочі дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Капітальний ремонт КЗ «Моївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Бабчинецької сільської ради Чернівецького району Вінницької області» за адресою: вул. Шкільна, 1А с. Моївка Чернівецького району Вінницької області (коригування ПКД) (залишок робіт)»
Кількість
1 роботи
Період постачання
19.11.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Колісник Олександр Петрович
Оскарження: 16.11.2021 17:37 - 27.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3009414739
-
Контактна особа:
Колісник О.П. 0963701847 ppteploinvest@gmail.com
-
Адреса:
23209, Україна, Вінницька область, с. Хижинці, вул. Любенка ,буд. 60
Оскарження: 16.11.2021 17:37 - 27.11.2021 00:00
Ціна пропозиції
1 094 505.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.11.2021 17:37
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
4e26ddc1c5fd4fbfacc8fc0a041ce5ae
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-08-008050-b-b1
Постачальник:
ФОП Колісник Олександр Петрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3009414739
-
Контактна особа:
Колісник О.П. 0963701847 ppteploinvest@gmail.com
-
Адреса:
23209, Україна, Вінницька область, с. Хижинці, вул. Любенка ,буд. 60
Номер договору:
16/11/2021
Сума договору:
1 094 505.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.11.2021 19:20 - 31.12.2021 16:00
Дата підписання:
29.11.2021 19:20
Статус:
Виконаний