-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Піщано (відсіво) - сольова суміш з вмістом солі 12% (ДК 021:2015 - 14210000-6 "Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі"
Тендер Prozorro UA-2017-10-02-000547-a
Торги не відбулися
600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3.3% або 20 000.00 UAH
мін. крок: 3.3% або 20 000.00 UAH
Номер:
adafdcf4d3c84b0da547db289b9c1b7c
Внутрішній номер закупівлі:
1235075
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-02-000547-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Бучанське управління житлово-комунального господарства" Бучанської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25689882
-
Адреса:
08292, Україна, Київська обл., Буча, м.Буча.Київської обл. вул.Енергетиків,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Матвейчик Лариса +380459748476 bzhek@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
20 000.00 UAH
Період уточнення:
02.10.2017 15:14 - 08.10.2017 14:29
Період прийому пропозицій:
02.10.2017 15:14 - 18.10.2017 14:29
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Піщано (відсіво) - сольова сумішз вмістом солі 12% (ДК 021:2015 - 14210000-6 "Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі"
Кількість
1200 тонни
Період постачання
до 31.12.2017