-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Покупка дров паливних
Тендер Prozorro UA-2021-11-05-009534-b
Завершена
98 400.00
UAH без ПДВ
Номер:
c04e6beb1872451c970eed87fad23fc7
Внутрішній номер закупівлі:
12330354
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-05-009534-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41348856
-
Адреса:
37552, Україна, Полтавська область, с. Засулля Лубенський район, вул. Молодіжна, 93 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Сухопара +380993562411 0993562411@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Два рази відмінено процедуру закупівлі
Очікувана вартість:
98 400.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Покупка дров паливних
Кількість
82 метри кубічні
Період постачання
15.11.2021 - 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ГОРДІЄНКО АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
Оскарження: 08.11.2021 13:35 - 19.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2753013835
-
Контактна особа:
Гордієнко А.В. 0664680800
-
Адреса:
37500, Україна, Полтавська область, місто Лубни, ВУЛИЦЯ ОЛЕКСАНДРІВСЬКА будинок 150
Оскарження: 08.11.2021 13:35 - 19.11.2021 00:00
Ціна пропозиції
98 400.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.11.2021 13:35
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
e8f778b8bd354d67a09271132f304733
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-05-009534-b-b1
Постачальник:
ГОРДІЄНКО АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2753013835
-
Контактна особа:
Гордієнко А.В. 0664680800
-
Адреса:
37500, Україна, Полтавська область, місто Лубни, ВУЛИЦЯ ОЛЕКСАНДРІВСЬКА будинок 150
Номер договору:
179
Сума договору:
98 400.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
19.11.2021 08:42
Статус:
Виконаний