-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з приймання, перевезення та зберігання партії радіоактивних відходів (РАВ)
Тендер Prozorro UA-2021-11-04-005333-b
Завершена
3 741.00
UAH з ПДВ
Номер:
7839d25deafd41b5a16d6be772ba448c
Внутрішній номер закупівлі:
12313171
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-04-005333-b
Замовник:
Клінічна лікарня "Феофанія" Державного управління справами
×
-
Код ЄДРПОУ:
05415792
-
Адреса:
03143, Україна, Київська область, м.Київ, вулиця Академіка Заболотного, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Олексійович Тукайло +380442596217 zakupivli1@feofaniya.org http://www.feofaniya.org/
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників. Документи, що підтверджують наявність умов застосування процедури закупівлі: - звіт про результати проведення процедури закупівлі № UA-2021-04-26-005669-c від 12 травня 2021 року; - звіт про результати проведення процедури закупівлі № UA-2021-03-31-003642-c від 16 квітня 2021.
Очікувана вартість:
3 741.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписЗа рахунок коштів Державного бюджету.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з приймання, перевезення та зберігання партії радіоактивних відходів
Кількість
9.5 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБ'ЄДНАННЯ "РАДОН"
Оскарження: 04.11.2021 16:32 - 15.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43068161
-
Контактна особа:
В.О. Тарасенко +380442595407
-
Адреса:
03083, Україна, м. Київ, м. Київ, ПИРОГІВСЬКИЙ ШЛЯХ будинок 50
Оскарження: 04.11.2021 16:32 - 15.11.2021 00:00
Ціна пропозиції
3 741.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.11.2021 16:32
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
2386f5cb7cd749658699f6ae4ec55fea
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-04-005333-b-b1
Постачальник:
ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБ'ЄДНАННЯ "РАДОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43068161
-
Контактна особа:
В.О. Тарасенко +380442595407
-
Адреса:
03083, Україна, м. Київ, м. Київ, ПИРОГІВСЬКИЙ ШЛЯХ будинок 50
Номер договору:
85П-21
Сума договору:
3 741.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
3 117.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
18.11.2021 09:00
Статус:
Виконаний