-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Ноутбук
Тендер Prozorro UA-2021-11-04-009725-a
Торги не відбулися
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
Номер:
720939e40fe14fd5ad8714801a3aa8f8
Внутрішній номер закупівлі:
12307153
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-04-009725-a
Замовник:
ХОМЕНКІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ I-III СТУПЕНІВ ДЖУРИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26228982
-
Адреса:
23544, Україна, Вінницька область, село Хоменки, вул. Цурканя Івана, будинок 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анатолій Попович +380969933820 popovichai58@ukr.net http://hmn.shedu.vn.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 000.00 UAH
Період уточнення:
04.11.2021 14:24 - 11.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
04.11.2021 14:24 - 21.11.2021 11:00
Аукціон:
з 22.11.2021 12:07
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ноутбук
Кількість
11 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
23544, Україна, Вінницька область, село Хоменки, вул. Цурканя Івана, будинок 45
На карті