-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Технічний нагляд по робочому проєкту «Реконструкція Курахівського міського парку «Ювілейний» Мар’їнського району, Донецької області. (2 черга)»
Тендер Prozorro UA-2021-11-04-009121-a
Завершена
816 106.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 080.53 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 080.53 UAH
Номер:
064414bdf5f040ae96d0d0a4e1255f1f
Внутрішній номер закупівлі:
12306318
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-04-009121-a
Замовник:
КУРАХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04053298
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, Курахове, Миру 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Джиквас Оксана 380990541594 uo_odzhikvas@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
816 106.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 080.53 UAH
Період уточнення:
04.11.2021 14:08 - 10.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
10.11.2021 00:00 - 16.11.2021 00:00
Аукціон:
з 16.11.2021 13:52
Період кваліфікації:
16.11.2021 00:01 - 16.11.2021 13:28
Період завантаження договору:
16.11.2021 13:28 - 06.12.2021 13:28
Нецінові критерії:
Умови оплати 25%
Відстрочка платежу після підписання акту виконаних робіт/наданих послуг
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписУчасник при поданні пропозиції обирає самостійно умови оплати відповідно до умов оголошення про проведення спрощеної закупівлі
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічний нагляд по робочому проєкту «Реконструкція Курахівського міського парку «Ювілейний» Мар’їнського району, Донецької області. (2 черга)»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 20.12.2023
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа підприємець Жиронкін Олег Юрійович
Оскарження: 16.11.2021 13:28 - 19.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2393808737
-
Контактна особа:
Жиронкін Олег Юрійович 380504740214 jiron_ou@ukr.net
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, Курахове, м-н Южний, буд. 5, кв. 51
Оскарження: 16.11.2021 13:28 - 19.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
712 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
712 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.11.2021 13:28
Документи
28
Скарги
0
Контракти
Номер:
01d49c140af2461aa8e5288dd731ea86
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-04-009121-a-b1
Постачальник:
Фізична особа підприємець Жиронкін Олег Юрійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2393808737
-
Контактна особа:
Жиронкін Олег Юрійович 380504740214 jiron_ou@ukr.net
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, Курахове, м-н Южний, буд. 5, кв. 51
Номер договору:
445/ТН
Сума договору:
712 800.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Технічний нагляд по робочому проєкту «Реконструкція Курахівського міського парку «Ювілейний» Мар’їнського району, Донецької області. (2 черга)»: 712 800.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.11.2021 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
22.11.2021 08:00
Статус:
Розірваний