• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Комп'ютерне обладнання для Магальської сільської ради (код ДК 021:2015 : 30230000-0 Комп'ютерне обладнання)

Комп'ютерне обладнання для Магальської сільської ради (код ДК 021:2015 : 30230000-0 Комп'ютерне обладнання)

Завершена

181 000.00 UAH без ПДВ
Номер: e87321a3a65e42509a5ef12a3bdae371
Внутрішній номер закупівлі: 12301204
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-04-005371-a   
Замовник: МАГАЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Контактна особа: Міхальчан Олександр Ілліч +380992689886 Magala.tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Системою було автоматично відмінено закупівлі через відсутність достатньої кількості учасників UA-2021-09-02-011319-a та № UA-2021-09-19-000067-с, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (п. 1 ч. 2 статті 40 Закону України "Про публічні закупівлі).
Очікувана вартість: 181 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комп'ютерне обладнання для Магальської сільської ради (код ДК 021:2015 : 30230000-0 Комп'ютерне обладнання)
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 15 одиниця
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 60313, Україна, Чернівецька область, село Магала, ВУЛИЦЯ ГРІГОРІЯ НАНДРІША, 61 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ДЕРЕВОРІЗ М. В.

Оскарження: 04.11.2021 11:58 - 15.11.2021 00:00
Ціна пропозиції 181 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.11.2021 11:58
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: c58f096e0be64a058cd6ce35582243d8
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-04-005371-a-a1
Постачальник: ФОП ДЕРЕВОРІЗ М. В.
Номер договору: 294
Сума договору: 181 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 02.12.2021 03:00 - 31.12.2021 03:00
Дата підписання: 02.12.2021 00:00
Статус:
Виконаний
p7s
sign.p7s
pdf
комп'ютери дог №294.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s