-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
М'ясо
Тендер Prozorro UA-2021-11-03-015760-a
Торги не відбулися
150 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 300.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 300.00 UAH
Номер:
c24c5c4396d54d969c48d07e698839b0
Внутрішній номер закупівлі:
12290829
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-03-015760-a
Замовник:
Олицька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04333879
-
Адреса:
45263, Україна, Волинська область, смт. Олика, вул. Замкова, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Стрільчук +380336595141 olyka.sr.tender@gmail.com http://olytska.gromada.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.11.2021 16:55 - 09.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
03.11.2021 16:55 - 19.11.2021 16:39
Тендерна документація
- Лот №1 ₴90 000.00 мясо свинини
- Лот №2 ₴60 000.00 мясо курятини