• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

09120000-6 Газове паливо(Природний газ)

Торги не відбулися

265 440.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 327.20 UAH
Номер: ab7d6b64d76346c286b16bafb8055f76
Внутрішній номер закупівлі: 12272301
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-03-002274-a   
Замовник: БІЛОЗЕРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Контактна особа: Ірина Мануйло +380554733818, +380663423749 posbel@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 265 440.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 327.20 UAH
Період уточнення: 03.11.2021 09:59 - 09.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 03.11.2021 09:59 - 19.11.2021 00:00
Аукціон: з 19.11.2021 14:08
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 70%
виконання робіт - 30%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
09120000-6 Газове паливо(Природний газ)
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 15800 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації