-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам'яне
Тендер Prozorro UA-2017-09-28-000465-a
ДГр - 0-200
Торги не відбулися
1 098 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 32 949.00 UAH
мін. крок: 3% або 32 949.00 UAH
Номер:
34c4cc761e5c4327bbfae35f29e92465
Внутрішній номер закупівлі:
1224617
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-09-28-000465-a
Замовник:
Відділ освіти Первомайської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144915
-
Адреса:
55222, Україна, Миколаївська область, Первомайський район селище міського типу Підгородна, вулиця Шкільна, 88
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Микульшина Людмила Анатоліївна +380516142139 osvita220517@gmail.com http://www.raiosvita.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 098 300.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
32 949.00 UAH
Період уточнення:
28.09.2017 10:54 - 03.10.2017 10:58
Період прийому пропозицій:
28.09.2017 10:54 - 13.10.2017 10:58
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам'яне ДГр - 0-200
Кількість
523 тонни
Період постачання
01.11.2017 - 30.11.2017
Місце постачання
55200, Україна, Миколаївська область, Первомайський район, Загальноосвітні заклади Первомайського району
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛАРІ ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41129830
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛАРІ ТРЕЙД" +380985407628 lary-trade@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 26300, Кіровоградська обл., Гайворонський район, місто Гайворон, ВУЛИЦЯ ГАЙВОРОНСЬКА, будинок 1
Початкова пропозиція
983 763.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
983 763.00 UAH з ПДВ
Документи
8
Скарги
0