-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Папір для друку
Тендер Prozorro UA-2021-11-01-000753-b
Всі документи, що готуються безпосередньо учасником та надаються в складі тендерної пропозиції, викладаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї), які надаються учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншою ніж українська мова, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідченим підписом уповноваженої особи учасника або бюро перекладів. В будь-якому випадку визначальним є текст, викладений українською мовою.
Торги не відбулися
130 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 650.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 650.00 UAH
Номер:
71a9c4a6c520482084f0a2283f0c8772
Внутрішній номер закупівлі:
12230364
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-01-000753-b
Замовник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40327023
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, м. Миколаїв, пр Центральний, буд. 288
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Лисиганич Вікторія Миронівна +380512552005 nikfinnk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
130 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
650.00 UAH
Період уточнення:
01.11.2021 11:09 - 07.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
01.11.2021 11:09 - 17.11.2021 15:00
Аукціон:
з 18.11.2021 15:57
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата Товару Покупцем здійснюється протягом 7 (семи) банківських днів з дати підписання належним чином оформлених рахунку/рахунку-фактури та видаткової накладної за умови наявного бюджетного фінансування на ці цілі.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Папір для друку
Кількість
1000 пачка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
54003, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, проспект Центральний, 288
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ВИЛАЙН ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38295925
-
Контактна особа:
Галина Іванова +380674883455 op5@klyaksa.biz
-
Адреса:
65007, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ СТАРОПОРТОФРАНКІВСЬКА, будинок 117
Початкова пропозиція
129 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
129 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
7
Скарги
0