-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ШГВ21Т-348 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Контейнер пластиковий одноразовий, ланч бокс одноразовий, пластикова одноразова тарілка, віделка, ніж, кришка для стакану паперового, стакан паперовий, пакет саше)
Тендер Prozorro UA-2021-10-29-005629-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до документації
Торги не відбулися
30 420.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2.3% або 700.00 UAH
мін. крок: 2.3% або 700.00 UAH
Номер:
9a2a088ace594538b2c0ca4b7c399704
Внутрішній номер закупівлі:
12215955
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-29-005629-a
Замовник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00153146
-
Адреса:
64250, Україна, Харківська область, смт. Донець, вул. Стадіонна, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сергій Демченко +380675775883 dsn@shgpu.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
30 420.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
700.00 UAH
Період уточнення:
29.10.2021 13:05 - 05.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
29.10.2021 13:05 - 15.11.2021 17:00
Аукціон:
з 16.11.2021 12:17
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Контейнер пластиковий)
Кількість
2000 штуки
Період постачання
20.12.2021 - 28.02.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Контейнер пластиковий)
Кількість
2000 штуки
Період постачання
20.12.2021 - 28.02.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Ланч бокс)
Кількість
2000 штуки
Період постачання
20.12.2021 - 28.02.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Ланч бокс)
Кількість
2000 штуки
Період постачання
20.12.2021 - 28.02.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Пластикова одноразова тарілка)
Кількість
1000 штуки
Період постачання
20.12.2021 - 28.02.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Пластикова одноразова виделка)
Кількість
1000 штуки
Період постачання
20.12.2021 - 28.02.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Пластиковий одноразовий ніж)
Кількість
1000 штуки
Період постачання
20.12.2021 - 28.02.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Кришка для стакану)
Кількість
1000 штуки
Період постачання
20.12.2021 - 28.02.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Стакан паперовий)
Кількість
4000 штуки
Період постачання
20.12.2021 - 28.02.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Стакан паперовий)
Кількість
4000 штуки
Період постачання
20.12.2021 - 28.02.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Пакет саше)
Кількість
4000 штуки
Період постачання
20.12.2021 - 28.02.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Пакет саше)
Кількість
3000 штуки
Період постачання
20.12.2021 - 28.02.2022
Місце постачання
Відповідно до документації