• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

«Газове паливо» (Природний газ)

Завершена

347 800.00 UAH з ПДВ
Номер: bf2be983c3ac48f1bb259678bfa3ed0b
Внутрішній номер закупівлі: 12211564
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-29-002480-a   
Замовник: Миколаївський міський центр зайнятості
Контактна особа: Ольга Вінницька +380512372442 olgavinnitckaya@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Оголошені раніше відкриті торги по закупівлі «Газове паливо» (Природний газ) на листопад – грудень 2021 рік UA-2021-09-24-005072-b та UA-2021-10-12-012652-b (у зв’язку із відсутністю в торгах тендерних пропозицій) були двічі відмінені.
Очікувана вартість: 347 800.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
інша подія - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Газове паливо» (Природний газ)
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 9400 метри кубічні
Період постачання 01.11.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 54001, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Нікольська,68 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП"

Оскарження: 29.10.2021 10:57 - 08.11.2021 23:00
Ціна пропозиції 347 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.10.2021 10:57
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 1c7736edf1b648df945f441e9ccd7fab
Ідентифікатор договору: UA-2021-10-29-002480-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП"
Номер договору: 72
Сума договору: 347 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 289 833.34 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 09.11.2021 10:30
Статус:
Виконаний
PDF
Договір 72.PDF
p7s
sign.p7s