-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-10-28-005366-c
Торги не відбулися
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
Номер:
d5184a3c65af4a5cb72865934608b386
Внутрішній номер закупівлі:
12205810
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-28-005366-c
Замовник:
ЗАПОРІЗЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00718507
-
Адреса:
69068, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Іванова, 95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Старостюк Наталія Степанівна +380612260963 labor_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 000.00 UAH
Період уточнення:
28.10.2021 17:10 - 03.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
28.10.2021 17:10 - 13.11.2021 10:00
Аукціон:
з 15.11.2021 14:24
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
73170 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39587271
-
Контактна особа:
Гончарова Леся Вікторівна 380503335404,380612804968 Lesya.Goncharova@zpgaszbut.104.ua
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, Волгоградська, буд.26-А
Початкова пропозиція
272 192.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
272 192.40 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
25
Скарги
0