-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Персональні комп’ютери для створення Навчально-практичного центру сучасних технологій крою та дизайну
Тендер Prozorro UA-2021-10-28-001606-a
Завершена
351 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 510.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 510.00 UAH
Номер:
004b35891a0742559b78fdaede04009a
Внутрішній номер закупівлі:
12189515
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-28-001606-a
Замовник:
ДПТНЗ "Вище професійне училище № 3 м.Чернівці"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02548989
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Головна, 127
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олеся Нікішина +380372551500, +380372525355 vtu3@ukr.net http://www.vpu3.cv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
351 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 510.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
10 530.00 UAH
Період уточнення:
28.10.2021 10:02 - 02.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
28.10.2021 10:02 - 12.11.2021 23:00
Аукціон:
15.11.2021 11:39 - 15.11.2021 12:03
Період кваліфікації:
15.11.2021 12:03 - 15.11.2021 14:25
Період завантаження договору:
15.11.2021 14:25 - 05.12.2021 14:25
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Персональні комп’ютери для створення Навчально-практичного центру сучасних технологій крою та дизайну
Кількість
11 штуки
Період постачання
01.11.2021 - 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРТЛАЙН ІНТЕГРАЦІЯ"
Оскарження: 15.11.2021 14:25 - 26.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40733799
-
Контактна особа:
Сергій Герасименко 380950599799 tender3@artline.ua https://artline.ua/
-
Адреса:
02095, Україна, Київська область, Київ, КНЯЖИЙ ЗАТОН
Оскарження: 15.11.2021 14:25 - 26.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
344 994.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
344 994.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.11.2021 14:25
Відповіді на вимоги
12
Документи
46
Скарги
0
ТОВ "Торгова фірма ТіД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32150929
-
Контактна особа:
Ирина Костромицкая +380501787011 kostromickaya.irina@tid.odessa.ua
-
Адреса:
65074, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Ак. Філатова, 50
Початкова пропозиція
347 898.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
347 898.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
12
Документи
23
Скарги
0
Контракти
Номер:
d1e90b68ee3d497d8bcc91afc405909e
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-28-001606-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРТЛАЙН ІНТЕГРАЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40733799
-
Контактна особа:
Сергій Герасименко 380950599799 tender3@artline.ua https://artline.ua/
-
Адреса:
02095, Україна, Київська область, Київ, КНЯЖИЙ ЗАТОН
Номер договору:
837
Сума договору:
344 994.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
287 495.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
02.12.2021 11:51
Статус:
Виконаний