• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія

Торги не відбулися

137 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 687.50 UAH
Номер: b7a9f7c7d45444c7982333968ab44cef
Внутрішній номер закупівлі: 12189378
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-28-001518-a   
Замовник: Управління культурної політики і ресурсів виконавчого комітетту Старокостянтинівської міської ради
Контактна особа: Нагорна Катерина Борисівна +380962335145 buhdzo2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 137 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 687.50 UAH
Період уточнення: 28.10.2021 09:58 - 03.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 28.10.2021 09:58 - 13.11.2021 12:30
Аукціон: з 15.11.2021 12:45
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 25000 кіловат
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 31100, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, Точки комерційного обліку об’єктів споживача, межа балансової належності електроустановок замовника На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОЛЬТ ПОСТАЧ"
Початкова пропозиція 137 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
137 500.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 24
Скарги 0