-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Станок для вирівнювання дисків
Тендер Prozorro UA-2017-09-26-000024-a
Торги не відбулися
34 999.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 349.00 UAH
мін. крок: 1% або 349.00 UAH
Номер:
ed5ace0e204841ea98eadbd6297510b6
Внутрішній номер закупівлі:
1218601
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-09-26-000024-a
Замовник:
Регіональна філія «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081195
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Гоголя, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сенишин Ігор Андрійович (032)-226-15-67 elzakup.nh@railway.lviv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
34 999.20 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
349.00 UAH
Період уточнення:
26.09.2017 07:32 - 01.10.2017 17:00
Період прийому пропозицій:
26.09.2017 07:32 - 11.10.2017 17:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Станок для вирівнювання дисків
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 29.12.2017