• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Дослідження на визначення антитіл до ВІЛ-інфекції методом ІФА, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій

Мова тендерної пропозиції українська. Уся інформація розміщується в електронній системі закупівель українською мовою, крім тих випадків коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно адреси мережі «інтернет», адреси електронної пошти, найменування торговельної марки (знаку для товарів та послуг), комерційні найменування, оригінальні патентовані назви, іноземні географічні назви, найменування юридичних осіб – нерезидентів України, загальноприйняті міжнародні терміни тощо). Стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загальноприйнятого застосування. Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою. Документи (які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї), які надаються учасником у складі тендерної пропозиції іншою мовою, потребують наявність перекладу українською мовою, засвідченого підписом уповноваженої особи учасника та відбитком печатки учасника (у разі її використання учасником). Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою

Торги відмінено

57 920.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 289.60 UAH
Номер: a8f6fdb370534177984103d609c9943b
Внутрішній номер закупівлі: 12185220
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-27-005683-c   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 25» ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: ЄРЕЦЬКА Марина Миколаївна 380577251178, 380577251201 25_pk.economist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 57 920.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 289.60 UAH
Період уточнення: 27.10.2021 18:14 - 02.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 27.10.2021 18:14 - 12.11.2021 06:00
Аукціон: 15.11.2021 13:20 - 15.11.2021 13:43
Період кваліфікації: з 15.11.2021 13:43
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дослідження на визначення антитіл до ВІЛ-інфекції методом ІФА
Код ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторій
Кількість 480 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 61050, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Руставелі, 14 На карті

Інформація про скасування

Номер: ef4b06a6130d419eb7060f2d94cd796c
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Тендер (відкриті торги) щодо закупівлі: Дослідження на визначення антитіл до ВІЛ-інфекції методом ІФА, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій (ДК 021:2015: 85140000-2 – Послуги у сфері охорони здоров’я різні) відмінено згідно з пунктом 1 частини першої статті 32 Закону України «Про публічні закупівлі»: у разі відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг
Період оскарження: 13.12.2021 13:25 - 24.12.2021 00:00
Дата опублікування: 13.12.2021 13:25
Дата виконання: 13.12.2021 13:25
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР ПРОФІЛАКТИКИ І БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ"

Оскарження: 01.12.2021 12:30 - 12.12.2021 00:00
Виявлена аномально низька ціна пропозиції
Початкова пропозиція 26 880.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
26 880.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
01.12.2021 12:30
Відповіді на вимоги 10
Документи 45
Скарги 0
ТОВ БІО-МЕДІКА
Початкова пропозиція 57 912.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
57 912.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги 10
Документи 33
Скарги 0