-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Ганчір'я обтиральне
Тендер Prozorro UA-2021-10-27-003545-a
Завершена
145 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
68978ccc3cfa4d1aa782c18ffe2c0c64
Внутрішній номер закупівлі:
12170362
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-27-003545-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, місто Київ,, ВУЛИЦЯ ЛИСЕНКА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Віктор Шітив +380443096681 ka4enjuk@sw.uz.gov.ua http://swrailway.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39520000-3 Готові текстильні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
- оголошення про проведення відкритих торгів UA-2021-07-20-002334-b, один учасник ПП «ЄВРО МАРК»;
- оголошення про проведення відкритих торгів UA-2021-06-24-006723-c, один учасник ПП «ЄВРО МАРК».
Очікувана вартість:
145 500.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за кожну партію ТОВАРУ здійснюється на 45 (сорок п’ятий) банківський день з дати реєстрації податкової накладної, оформленої у відповідності до вимог чинного законодавства України та у відповідності з рахунком-фактурою на дану партію ТОВАРУ (для платників ПДВ). Оплата за кожну партію ТОВАРУ здійснюється на 45 (сорок п’ятий) банківський день після дати поставки ТОВАРУ, у відповідності з рахунком-фактурою на дану партію ТОВАРУ (для неплатників ПДВ).
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ганчір'я обтиральне
Кількість
25500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЄВРО МАРК"
Оскарження: 27.10.2021 11:29 - 06.11.2021 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37527535
-
Контактна особа:
Мельников Олександр Геннадійович 0674070055
-
Адреса:
01013, Україна, м. Київ, м. Київ, ПРОВУЛОК ДЕРЕВООБРОБНИЙ будинок 3
Оскарження: 27.10.2021 11:29 - 06.11.2021 23:00
Ціна пропозиції
145 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.10.2021 11:29
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
b8637ed3defc46ed9841a1a7f8be1d96
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-27-003545-a-a1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЄВРО МАРК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37527535
-
Контактна особа:
Мельников Олександр Геннадійович 0674070055
-
Адреса:
01013, Україна, м. Київ, м. Київ, ПРОВУЛОК ДЕРЕВООБРОБНИЙ будинок 3
Номер договору:
ПЗ/НХ-21958/НЮ
Сума договору:
145 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
121 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
29.11.2021 13:00
Статус:
Виконаний