-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
за кодом CPV за ДК 021:2015- 39140000-5 - Меблі для дому (Столи для їдальні, деталізований код ДК 021-2015 – 39143210-1 Столи для їдальні)
Тендер Prozorro UA-2021-10-27-000712-a
1)категорія замовника- орган місцевого самоврядування; 2) інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі- згідно додатку №1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі; 3)перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критерії ціна, питома вага-100%; 4) розмір та умови надання забезпечення пропозицій учасників (якщо замовник вимагає його надати)- відсутній; 5)Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає його надати): відсутній; 6) Місцезнаходження замовника: 81321, Україна, Львівська область, Яворівський район, с. Шегині
Завершена
63 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 630.00 UAH
мін. крок: 1% або 630.00 UAH
Номер:
b49fd25b5fd8405e9a4341abc481de0e
Внутрішній номер закупівлі:
12165625
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-27-000712-a
Замовник:
Шегинівська сільська рада Яворівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04371928
-
Адреса:
81321, Україна, Львівська область, Яворівський р-н, с. Шегині, вул.Дружби, будинок 184
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Галабут +380677735973 berezarra@ukr.net https://shegynivska-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39140000-5 Меблі для домуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
63 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
630.00 UAH
Період уточнення:
27.10.2021 09:21 - 02.11.2021 09:15
Період прийому пропозицій:
02.11.2021 09:15 - 05.11.2021 09:00
Аукціон:
з 08.11.2021 12:52
Період кваліфікації:
05.11.2021 09:01 - 09.11.2021 09:47
Період завантаження договору:
09.11.2021 09:47 - 29.11.2021 09:47
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за поставлений товар здійснюється по безготівковому перерахунку протягом 7 робочих днів з моменту отримання Замовником Товару та належно оформлених товаро-супровідних документів (накладної, рахунка-фактури, тощо).
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Столи для їдальні, деталізований код ДК 021-2015 – 39143210-1 Столи для їдальні
Кількість
34 штуки
Період постачання
до 10.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ДРИГАНЮК СЕРГІЙ ЄВГЕНОВИЧ"
Оскарження: 09.11.2021 09:47 - 12.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2933804354
-
Контактна особа:
Сергій Дриганюк +380979034812 1dc@ukr.net
-
Адреса:
81144, Україна, Львівська область, Пустомитівський район, село Чишки, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 7
Оскарження: 09.11.2021 09:47 - 12.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
58 950.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
58 950.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.11.2021 09:47
Документи
82
Скарги
0
Контракти
Номер:
ef12bab4933241e5af26e965393f15f0
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-27-000712-a-b1
Постачальник:
ФОП "ДРИГАНЮК СЕРГІЙ ЄВГЕНОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2933804354
-
Контактна особа:
Сергій Дриганюк +380979034812 1dc@ukr.net
-
Адреса:
81144, Україна, Львівська область, Пустомитівський район, село Чишки, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 7
Номер договору:
515
Сума договору:
58 950.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
12.11.2021 12:47
Статус:
Виконаний