• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Спеціалізоване сучасне спортивне обладнання для КПНЗ ДЮСШ №1 «Льодова арена» за адресою: вул. Святогеоргіївська, 21Б, м. Кривій Ріг (Громадський проект-переможець №119 «ВОЛОДАРІ ЛЬОДУ: сучасні тренування – шлях до олімпійських вершин»)

Місцезнаходження Замовника: 50006 м.Кривий Ріг, вул.Соборності,20. Категорія Замовника - органи державної влади та органи місцевого самоврядування зазначені у п.1 ч.1 ст.2 ЗУ "Про публічні закупівлі". Вид закупівлі - переговорна процедура закупівлі.

Торги відмінено

99 200.00 UAH з ПДВ
Номер: fe328b3aee6b4434bd70be36bcff09a6
Внутрішній номер закупівлі: 12150354
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-26-001287-c   
Замовник: Відділ освіти виконкому Металургійної районної у місті ради
Контактна особа: Дирда Тетяна Олегівна +380973680431 dzervo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 37420000-8 Гімнастичний інвентарАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Пунктом 1 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) передбачено застосування переговорної процедури закупівлі Замовником як виняток у разі, якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені Замовником у тендерній документації. 16.07.2021 року тендерним комітетом Замовника в електронній системі закупівель «ProZorro» розміщено оголошення UA-2021-07-16-002095-a про проведення процедури відкриті торги по предмету закупівлі «Спеціалізоване сучасне спортивне обладнання для КПНЗ ДЮСШ №1 «Льодова арена» за адресою: вул. Святогеоргіївська, 21Б, м. Кривій Ріг (Громадський проект-переможець №119 «ВОЛОДАРІ ЛЬОДУ: сучасні тренування – шлях до олімпійських вершин»)», код ДК 021:2015 - 37420000-8 – «Гімнастичний інвентар» на очікувану вартість 99 200,00грн., а також завантажено тендерну документацію Замовника. За результатами процедури закупівлі 01.08.2021 року, закупівля не відбулась через відсутність достатньої кількості учасників (1 учасник) ТОВ "ДС ПРОФІТ" з ціною 99 000,00 грн. (з ПДВ), та прийнято рішення про повторне проведення процедури відкритих торгів по предмету закупівлі. 03.08.2021 року тендерним комітетом повторно розміщено оголошення UA-2021-08-03-005725-b про проведення процедури відкритих торгів по предмету закупівлі «Спеціалізоване сучасне спортивне обладнання для КПНЗ ДЮСШ №1 «Льодова арена» за адресою: вул. Святогеоргіївська, 21Б, м. Кривій Ріг (Громадський проект-переможець №119 «ВОЛОДАРІ ЛЬОДУ: сучасні тренування – шлях до олімпійських вершин»)», код ДК 021:2015 - 37420000-8 – «Гімнастичний інвентар» на очікувану вартість 99 200,00грн. За результатами процедури закупівлі 19.08.2021 року, закупівля не відбулась через відсутність достатньої кількості учасників (1 учасник) ТОВ "ДС ПРОФІТ" з ціною 99 000,00 грн. (з ПДВ).
Очікувана вартість: 99 200.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Спеціалізована стаціонарна лонжа-гойдалка для тренувань стрибків з фігурного катання на льоду (з урахуванням монтажу) або еквівалент
Код ДК 021:2015: 37420000-8 Гімнастичний інвентар
Кількість 1 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 50000, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Святогеоргіївська,21б На карті
Спеціалізована стаціонарна лонжа-гойдалка для тренувань стрибків з фігурного катання у залі (з урахуванням монтажу) або еквівален
Код ДК 021:2015: 37420000-8 Гімнастичний інвентар
Кількість 1 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 50000, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Святогеоргіївська,21б На карті
Лонжа переносна (вудка) 3-складова, посилений варіант з корисним навантаженням до 70 кг або еквівалент
Код ДК 021:2015: 37420000-8 Гімнастичний інвентар
Кількість 1 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 50000, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Святогеоргіївська,21б На карті
Лонжа переносна (вудка) 2-складова, полегшений варіант з корисним навантаженням до 35 кг або еквівалент
Код ДК 021:2015: 37420000-8 Гімнастичний інвентар
Кількість 1 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 50000, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Святогеоргіївська,21б На карті

Інформація про скасування

Номер: fb7ed562959e4885aed8381d39ed1ed4
Причина скасування: Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Скорочення видатків на здійснення закупівлі
Період оскарження: 19.11.2021 15:57 - 30.11.2021 00:00
Дата опублікування: 19.11.2021 15:57
Дата виконання: 19.11.2021 15:57
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ДС ПРОФІТ"

Оскарження: 26.10.2021 13:00 - 05.11.2021 23:00
Ціна пропозиції 99 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.10.2021 13:00
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: d092e319c5cd4bb19b98aa3d78cb3d23
Ідентифікатор договору: UA-2021-10-26-001287-c-b1
Постачальник: ТОВ "ДС ПРОФІТ"
Сума договору: 99 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 99 000.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації