• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Канцелярські товари за кодом ДК 021:2015 - 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне: конверт С5 самоклейний (немаркований) ДК 021:2015: 30199230-1 Конверти, Конверт С6 самоклейний (немаркований)ДК 021:2015: 30199230-1 Конверти, Гумка для грошейДК 021:2015: 30192700-8 Канцелярські товари, ОлівецьДК 021:2015: 30192130-1 Олівці, Ручка гелева(чорнила чорні)ДК 021:2015: 30192123-9 Ручки-маркери, Ручка кулькова(чорнила сині) ДК 021:2015: 30192121-5 Кулькові ручки, Тека-обкладинка "Справа"ДК 021:2015: 30199000-0 Паперове канцелярське приладдя та інші паперові вироби, клейкий папір (стікер)ДК 021:2015: 30199410-7 Самоклейний папір, Закладки ДК 021:2015: 30192700-8 Канцелярські товари

Завершена

56 976.00 UAH з ПДВ
Номер: 3d050cbacbd34ee1a9e2d7826c986ae2
Внутрішній номер закупівлі: 12130648
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-25-009104-b   
Замовник: Харківський окружний адміністративний суд
Контактна особа: Роман Зламанець +380577304253 roman.zlamanets@gmail.com https://adm.hr.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: двічі відмінено процедуру відкритих торгів, через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної Законом України "Про публічні закупівлі" зі змінами. Торги не відбулися за наступними ID:UA-2021-09-03-009873-c та UA-2021-09-27-012082-b. По закупівлі за ID: UA-2021-09-27-012082-b до участі в торгах подано пропозицію одним учасником, а саме ТОВ «ДАГАЗ -2009 ЛТД» код ЄДРПОУ 36225725 з пропозицією в сумі 56976,00 грн. з ПДВ, яка є економічно вигідною для Замовника.
Очікувана вартість: 56 976.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Конверт С5 самоклейний (немаркований)
Код ДК 021:2015: 30199230-1 Конверти
Кількість 41000 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 61022, Україна, Харківська область, м.Харків, майдан Свободи, 6 На карті
Конверт С6 самоклейний (немаркований)
Код ДК 021:2015: 30199230-1 Конверти
Кількість 65000 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 61022, Україна, Харківська область, м.Харків, майдан Свободи, 6 На карті
Гумка для грошей
Код ДК 021:2015: 30192700-8 Канцелярські товари
Кількість 5 упаковка
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 61022, Україна, Харківська область, м.Харків, майдан Свободи, 6 На карті
Олівець
Код ДК 021:2015: 30192130-1 Олівці
Кількість 100 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 61022, Україна, Харківська область, м.Харків, майдан Свободи, 6 На карті
Ручка гелева (чорнила чорні)
Код ДК 021:2015: 30192123-9 Ручки-маркери
Кількість 100 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 61022, Україна, Харківська область, м.Харків, майдан Свободи, 6 На карті
Ручка кулькова (чорнила сині)
Код ДК 021:2015: 30192121-5 Кулькові ручки
Кількість 150 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 61022, Україна, Харківська область, м.Харків, майдан Свободи, 6 На карті
Тека-обкладинка "Справа"
Код ДК 021:2015: 30199000-0 Паперове канцелярське приладдя та інші паперові вироби
Кількість 10000 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 61022, Україна, Харківська область, м.Харків, майдан Свободи, 6 На карті
клейкий папір (стікер)
Код ДК 021:2015: 30199410-7 Самоклейний папір
Кількість 100 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 61022, Україна, Харківська область, м.Харків, майдан Свободи, 6 На карті
Закладки
Код ДК 021:2015: 30192700-8 Канцелярські товари
Кількість 100 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 61022, Україна, Харківська область, м.Харків, майдан Свободи, 6 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДАГАЗ-2009 ЛТД"

Оскарження: 25.10.2021 14:45 - 04.11.2021 23:00
Ціна пропозиції 56 976.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.10.2021 14:45
Документи 3
Скарги 0

Контракти

Номер: 01825d9b483043da9bbafa416e6e033b
Ідентифікатор договору: UA-2021-10-25-009104-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДАГАЗ-2009 ЛТД"
Номер договору: 37
Сума договору: 56 976.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 47 480.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 08.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 08.11.2021 10:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір № 37.pdf
p7s
sign.p7s