-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Дослідження рівня розвитку туристичних регіонів України з подальшою пріоритезацією для визначення інвестиційної привабливості
Тендер Prozorro UA-2021-10-25-008209-b
Завершена
4 000 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
0476eabfaa454b53aef26eb0c45fe09c
Внутрішній номер закупівлі:
12129382
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-25-008209-b
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43553128
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, (Шевченківський р-н) вулиця Прорізна, будинок 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Шиганов Юрий tender@tourism.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71620000-0 Аналітичні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Державним агентством розвитку туризму України були оголошенні дві процедури закупівель за предметом закупки «Дослідження рівня розвитку туристичних регіонів України з подальшою пріоритезацією для визна-чення інвестиційної привабливості» (ДК 021-2015:71620000-0:Аналітичні послуги):
1) UA-2021-08-30-003030-c – 30.08.2021 року.
2) UA-2021-09-15-002474-c – 15.09.2021 року.
Тендерна процедура UA-2021-08-30-003030-c була автоматично відмінена електронним майданчиком 15.09.2021 року, через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій.
Тендерна процедура UA-2021-09-15-002474-c була автоматично відмінена електронним майданчиком 01.10.2021 року, через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій.
Відповідно до пункту 1 частини 2 статті 40 Розділу VII Закону України «Про публічні закупівлі» - «Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації;»
Очікувана вартість:
4 000 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дослідження рівня розвитку туристичних регіонів України з подальшою пріоритезацією для визначення інвестиційної привабливості
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СІВІТТА УКРАЇНА"
Оскарження: 25.10.2021 14:27 - 04.11.2021 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38510763
-
Контактна особа:
Барбанюк Вікторія Ігорівна +380672448611 viktoria.barbaniuk@civitta.com https://civitta.com/
-
Адреса:
04114, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Пріорська, будинок 21
Оскарження: 25.10.2021 14:27 - 04.11.2021 23:00
Ціна пропозиції
3 960 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.10.2021 14:27
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
cde43be552604c5fac24398fb3106b7c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-25-008209-b-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СІВІТТА УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38510763
-
Контактна особа:
Барбанюк Вікторія Ігорівна +380672448611 viktoria.barbaniuk@civitta.com https://civitta.com/
-
Адреса:
04114, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Пріорська, будинок 21
Номер договору:
87
Сума договору:
3 960 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
3 330 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
10.11.2021 00:00
Статус:
Виконаний