• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Комп’ютерне обладнання (ноутбуки, БФП)

Завершена

82 800.00 UAH без ПДВ
Номер: e4ccf946f9fb44dea16af88dc3f01e53
Внутрішній номер закупівлі: 12128857
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-25-001540-c   
Замовник: Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 Білоцерківської міської ради Київської області
Контактна особа: Ярмоленко Олександр Миколайович +380456339134 swit_lana@online.ua http://bcschool22.at.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Очікувана вартість: 82 800.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ноутбук
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 3 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 09106, Україна, Київська область, м. Біла Церква, вул. Таращанська, 167 На карті
БФП(багатофункціональний пристрій)
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 3 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 09106, Україна, Київська область, м. Біла Церква, вул. Таращанська, 167 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Шевченко Артем Геннадійович

Оскарження: 25.10.2021 14:11 - 04.11.2021 23:00
Ціна пропозиції 82 800.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.10.2021 14:11
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 6bb4a0f356364bc1bb4d90062b1f45f8
Ідентифікатор договору: UA-2021-10-25-001540-c-a1
Постачальник: ФОП Шевченко Артем Геннадійович
Номер договору: 21
Сума договору: 82 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 15.11.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання: 15.11.2021 00:00
Статус:
Виконаний
Договір
p7s
sign.p7s