• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Комп’ютерне обладнання (ноутбуки, БФП)

Торги відмінено

82 800.00 UAH без ПДВ
Номер: 85f758e14df4430d9470068ff559ae76
Внутрішній номер закупівлі: 12125619
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-25-005516-b   
Замовник: Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 Білоцерківської міської ради Київської області
Контактна особа: Ярмоленко Олександр Миколайович +380456339134 swit_lana@online.ua http://bcschool22.at.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Очікувана вартість: 82 800.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ноутбук
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 3 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 09106, Україна, Київська область, м. Біла Церква, вул. Таращанська, 167 На карті
БФП(багатофункціональний пристрій)
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 3 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 09106, Україна, Київська область, м. Біла Церква, вул. Таращанська, 167 На карті

Інформація про скасування

Номер: 2375f6e2f74c478c96336b7d9c7d072e
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Не вказано додатковий КЕКВ
Період оскарження: 18.11.2021 11:27 - 29.11.2021 00:00
Дата опублікування: 18.11.2021 11:27
Дата виконання: 18.11.2021 11:27
Статус:
Виконано
Номер: 9f0598518c7a4e699f01a43599f1c278
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Не вказано додатковий КЕКВ предмета закупівлі
Дата опублікування: 25.10.2021 13:29
Дата виконання: 18.11.2021 10:49
Статус:
Скасовано

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Шевченко Артем Геннадійович

Оскарження: 25.10.2021 13:38 - 04.11.2021 23:00
Ціна пропозиції 82 800.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.10.2021 13:38
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 030aab3aab9d4a9a8a997a50cc3fe083
Ідентифікатор договору: UA-2021-10-25-005516-b-c1
Постачальник: ФОП Шевченко Артем Геннадійович
Сума договору: 82 800.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації