-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Навчально комп’ютерний комплекс (11 комп’ютерів))
Тендер Prozorro UA-2021-10-25-001489-a
Завершена
160 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
75707a1fd846427fb2658e8ec5a9880a
Внутрішній номер закупівлі:
12124770
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-25-001489-a
Замовник:
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 Білоцерківської міської ради Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25658255
-
Адреса:
09106, Україна, Київська область, Біла Церква, Таращанська, 167
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ярмоленко Олександр Миколайович +380456339134 swit_lana@online.ua http://bcschool22.at.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Очікувана вартість:
160 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Навчально комп’ютерний комплекс (11 комп’ютерів))
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БІ2СІ ЕЛЕКТРОНІКС"
Оскарження: 25.10.2021 12:09 - 04.11.2021 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43509985
-
Контактна особа:
Волошинова Олена Олександрівна 0951358225
-
Адреса:
69059, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Олександра Говоруху, буд 20 кв 28
Оскарження: 25.10.2021 12:09 - 04.11.2021 23:00
Ціна пропозиції
160 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.10.2021 12:09
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
53554955842245c9bc8460839d8e281d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-25-001489-a-a1
Постачальник:
ТОВ "БІ2СІ ЕЛЕКТРОНІКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43509985
-
Контактна особа:
Волошинова Олена Олександрівна 0951358225
-
Адреса:
69059, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Олександра Говоруху, буд 20 кв 28
Номер договору:
23
Сума договору:
160 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
133 333.34 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.11.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
17.11.2021 00:00
Статус:
Виконаний