• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Вироби для кухні

Вироби для кухні

Завершена

81 360.00 UAH з ПДВ
Номер: 42672909ebe044048b7b43552c5e26f9
Внутрішній номер закупівлі: 12106296
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-23-001077-b   
Замовник: ВП "Рівненська АЕС" ДП "НАЕК "Енергоатом"
Контактна особа: Тарасюта Наталія Володимирівна 380363662495 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Для забезпечення підрозділів ВП «Рівненська АЕС» необхідними ТМЦ було оголошено відкриті торги на закупівлю 444410000-7 Вироби для кухні, які були двічі відмінені від 19.07.2021р. (UA-2021-07-02-007577-c) та 16.08.2021 р. (UA-2021-07-27-001660-c), внаслідок подання до участі менше двох тендерних пропозицій. Тому, відповідно до пункту 1 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» було прийняте рішення застосування переговорної процедури закупівлі. Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі: - Звіт про результати проведення процедури закупівлі про результати проведення процедури закупівлі UA-2021-07-02-007577-c. Дата формування звіту: 19 липня 2021р. Звіт про результати проведення процедури закупівлі про результати проведення процедури закупівлі UA-2021-07-27-001660-c. Дата формування звіту: 16 серпня 2021р
Очікувана вартість: 81 360.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
інша подія - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Жироуловлювач СЖ 0.5-0.06 Ф «Оптима-60»
Код ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Кількість 1 штуки
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Сепаратор жира Оазис FAT П-01-ЭКО
Код ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Кількість 1 штуки
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Сепаратор жира Оазис FAT П-05
Код ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Кількість 2 штуки
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «НОВА-ТОП"

Оскарження: 23.10.2021 10:00 - 02.11.2021 23:00
Ціна пропозиції 81 360.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.10.2021 10:00
Документи 4
Скарги 0

Контракти

Номер: c9b233e84b3146ccb1b37cc3284aa3e0
Ідентифікатор договору: UA-2021-10-23-001077-b-b1
Постачальник: ТОВ «НОВА-ТОП"
Номер договору: 53-122-04-21-11416
Сума договору: 81 360.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 67 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 10.11.2021 00:00 - 30.06.2022 00:00
Дата підписання: 10.11.2021 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
366-21-ПП_договір.pdf
p7s
sign.p7s