• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Пристрій багатофункціональний лазерний монохромний

Торги не відбулися

912 660.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 126.60 UAH
Номер: a52584507ba9411084ed734bded1f944
Внутрішній номер закупівлі: 12103598
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-22-012993-b   
Замовник: СХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М. ХАРКІВ)
Контактна особа: Анна Пасєвін +380577003534 avp@lugjust.gov.ua https://kharkivobljust.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 912 660.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 9 126.60 UAH
Період уточнення: 22.10.2021 19:20 - 28.10.2021 01:00
Період прийому пропозицій: 22.10.2021 19:20 - 07.11.2021 19:00
Аукціон: з 08.11.2021 12:26
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пристрій багатофункціональний лазерний монохромний
Код ДК 021:2015: 30121300-6 Копіювально-розмножувальне обладнання
Кількість 60 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 61002, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16 На карті