• Спрощена закупівля
  • Безлотова
  • КЕП

Котел опалювальний твердопаливний із трубним сталевим теплообмінником (44621200-1 – котли) код згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 44620000-2 – Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: Згідно Додатку 1 та Додатку 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі

Завершена

191 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 955.00 UAH
Номер: 6ae3362034234f0f9fc2f13bcf400aa4
Внутрішній номер закупівлі: 12097023
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-22-008997-b   
Замовник: Мельнице-Подільська селищна рада
Контактна особа: Олександра Кужіль +380977729120 mpsr2008@ukr.net http://melpodilska.gromada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 191 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 955.00 UAH
Період уточнення: 22.10.2021 14:44 - 28.10.2021 10:00
Період прийому пропозицій: 28.10.2021 12:00 - 02.11.2021 13:00
Аукціон: з 03.11.2021 12:36
Період кваліфікації: 02.11.2021 13:03 - 04.11.2021 09:24
Період завантаження договору: 04.11.2021 09:24 - 24.11.2021 09:24
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Котел опалювальний твердопаливний із трубним сталевим теплообмінником (44621200-1 – котли) код згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 44620000-2 – Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
Код ДК 021:2015: 44621200-1 Котли
Кількість 1 штуки
Період постачання до 10.11.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "КРАМАРЧУК СЕРГІЙ АНДРІЙОВИЧ"

Оскарження: 04.11.2021 09:24 - 09.11.2021 00:00
Початкова пропозиція 190 880.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
190 880.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.11.2021 09:24
Документи 16
Скарги 0

Контракти

Номер: 473c1635e5514a1a910738a4c568dd0e
Ідентифікатор договору: UA-2021-10-22-008997-b-a1
Постачальник: ФОП "КРАМАРЧУК СЕРГІЙ АНДРІЙОВИЧ"
Номер договору: №87
Сума договору: 190 880.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 04.11.2021 15:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір №87.pdf
p7s
sign.p7s