• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Вироби домашнього текстилю (Лот 3 Вироби домашнього текстилю різні)

Завершена

24 260.00 UAH з ПДВ
Номер: ab7ae25570404b0395a2832dcfdd5037
Внутрішній номер закупівлі: 12092666
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-22-003639-a   
Замовник: Маріупольський центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю №1
Контактна особа: Курбатова Оксана Ігорівна +380975374079 kurbatovaoksana1987@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Очікувана вартість: 24 260.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тканина для спеціального одягу
Код ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилю
Кількість 12 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 87554, Україна, Донецька область, Мариуполь, вул. 9 - ої Авіадивізії 18 На карті
Набор з 15 м’яких декоративних подушок
Код ДК 021:2015: 39516120-9 Подушки
Кількість 1 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 87554, Україна, Донецька область, Мариуполь, вул. 9 - ої Авіадивізії 18 На карті
Комплет дитячої постільної білизни
Код ДК 021:2015: 39512000-4 Постільна білизна
Кількість 12 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 87554, Україна, Донецька область, Мариуполь, вул. 9 - ої Авіадивізії 18 На карті
Дитяча подушка
Код ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилю
Кількість 6 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 87554, Україна, Донецька область, Мариуполь, вул. 9 - ої Авіадивізії 18 На карті
Дитяче одіяло
Код ДК 021:2015: 39511100-8 Ковдри
Кількість 6 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 87554, Україна, Донецька область, Мариуполь, вул. 9 - ої Авіадивізії 18 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Зубова Віталіна Вікторівна

Оскарження: 22.10.2021 13:24 - 01.11.2021 23:00
Ціна пропозиції 21 360.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.10.2021 13:24
Документи 3
Скарги 0

Контракти

Номер: eb582af41e964bf38419256b6115a323
Ідентифікатор договору: UA-2021-10-22-003639-a-b1
Постачальник: ФОП Зубова Віталіна Вікторівна
Номер договору: 61
Сума договору: 21 360.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 03.11.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання: 03.11.2021 00:00
Статус:
Виконаний
договір
pdf
pdfjoiner (29).pdf
pdf
доп.ка 61.pdf
звіт
p7s
sign.p7s