-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок національного природного парку «Черемоський» та оформлення прав користування земельними ділянками
Тендер Prozorro UA-2017-09-22-000069-c
Торги не відбулися
1 000 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 10 000.00 UAH
Номер:
e6251a13813f45248d2462a2554c77cb
Внутрішній номер закупівлі:
1208440
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-09-22-000069-c
Замовник:
Національний природний парк "Черемоський"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36754760
-
Адреса:
59100, Україна, Чернівецька область, Путила, вул. Українська 186, смт. Путила, Путильський район
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Котельбан Юрій Дмитрович 380969404746 cheremoskiy@hotmail.com http://park.cv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 000.00 UAH
Період уточнення:
22.09.2017 16:56 - 29.09.2017 12:00
Період прийому пропозицій:
22.09.2017 16:56 - 09.10.2017 12:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок національного природного парку «Черемоський» та оформлення прав користування земельними ділянками
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПП Прикарпатський земельний центр
×
-
Код ЄДРПОУ:
37794584
-
Контактна особа:
Манакова Мар'яна Ростиславівна +380995450281 terram.if@gmail.com http://terram.com.ua/
-
Адреса:
76014, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Сахарова, 25 А
Початкова пропозиція
996 992.41 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
996 992.41 UAH без ПДВ
Документи
5
Скарги
0