• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Покривання підлоги та стін

Послуги з поточного ремонту підлоги нежитлового приміщення державного навчального закладу "Сумське міжрегіональне вище професійне училище"

Завершена

249 754.00 UAH без ПДВ
Номер: 3dcd0992c6ed4682814c4020f07ef344
Внутрішній номер закупівлі: 12068206
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-21-006224-b   
Замовник: ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СУМСЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ"
Контактна особа: Ірина Іванова +380665357655 jurist071083@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів (оголошені: 29.09.2021 UA-2021-09-29-008302-b та 09.09.2021 UA-2021-09-09-013028-c), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій. Відповідно п.1 ч .2 ст.40 З.У. "Про публіні закупівлі" застосовується переговорна процедура.
Очікувана вартість: 249 754.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Покривання підлоги та стін
Код ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стін
Кількість 1 послуга
Період постачання 20.10.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 40031, Україна, Сумська область, Суми, проспект Курський 141 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІЗАР-ТЕХНОСЕРВІС"

Оскарження: 21.10.2021 14:14 - 31.10.2021 23:00
Ціна пропозиції 249 754.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.10.2021 14:14
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: ad623516d9cc4d9bacda9456611cd72e
Ідентифікатор договору: UA-2021-10-21-006224-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІЗАР-ТЕХНОСЕРВІС"
Номер договору: 31
Сума договору: 249 754.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 01.11.2021 10:45
Статус:
Виконаний
jpg
дог ц п 2 ст 001.jpg
jpg
ст5 дог п 001.jpg
jpg
2 ст дог п 001.jpg
jpg
дог ц п 1 ст 001.jpg
jpg
1 ст дог. 001.jpg
jpg
3 ст дог п 001.jpg
jpg
деф акт п 001.jpg
jpg
4 ст 001.jpg
p7s
sign.p7s