-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
CPV 09310000-5 по ДК 021:2015 - Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-10-21-003461-a
Торги не відбулися
75 584 980.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 377 924.90 UAH
мін. крок: 0.5% або 377 924.90 UAH
Номер:
c07447a6331e4d3c896ac5dfd85e16bd
Внутрішній номер закупівлі:
12068076
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-21-003461-a
Замовник:
ЛИСИЧАНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ВИДОБУТКУ, ОБРОБЦІ, РЕАЛІЗАЦІЇ ВОДИ ТА ОЧИЩЕННЮ СТОКІВ "ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03339851
-
Адреса:
93106, Україна, Луганська область, Лисичанськ, ВУЛИЦЯ ІМ. В.СОСЮРИ, будинок 168
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Можнякова Ольга Геннадіївна 380645174362 LISVODA.OMTS@GMAIL.COM http://lisvoda.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
75 584 980.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
377 924.90 UAH
Період уточнення:
21.10.2021 13:10 - 11.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
21.10.2021 13:10 - 21.11.2021 15:00
Період прекваліфікації:
з 21.11.2021 15:04
Аукціон:
з 28.12.2021 11:48
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описвідстрочка платежу не більше 30 календарних днів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
CPV 09310000-5 по ДК 021:2015 - Електрична енергія
Кількість
14997020 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНСОЛ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40692920
-
Контактна особа:
Возненко Руслана 0678333427 PSGKIEVUA@GMAIL.COM https://ensol.ua
-
Адреса:
45008, Україна, Волинська область, Ковель, Залізнична, 5
Початкова пропозиція
75 584 830.83 UAH з ПДВ /
75 584 830.83 UAH з ПДВ
75 584 830.83 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
11
Документи
43
Скарги
0