-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГІЯ
Тендер Prozorro UA-2021-10-21-001107-a
Торги не відбулися
475 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 750.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 750.00 UAH
Номер:
ce52b6d2bd824f879cee7c8dea82ed0e
Внутрішній номер закупівлі:
12061021
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-21-001107-a
Замовник:
КУ "Централізована бухгалтерія" Великолепетискої селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36789395
-
Адреса:
74502, Україна, Херсонська область, смт Велика Лепетиха, вул. Миру, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мошенець Володимир Григорович +380554321065 vlep_edu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
475 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 750.00 UAH
Період уточнення:
21.10.2021 10:06 - 27.10.2021 01:00
Період прийому пропозицій:
21.10.2021 10:06 - 06.11.2021 10:11
Аукціон:
з 08.11.2021 12:37
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГІЯ
Кількість
185500 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
74502, Україна, Херсонська область, смт Велика Лепетиха, Великолепетиська селищна рада, Заклади освіти та дошкільні установи Великолепетиської селищної ради
На карті