• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Кондиціонери повітря.

Завершена

250 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
Номер: 1016d0066be04ac49ae103034ae9af67
Внутрішній номер закупівлі: 12057614
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-20-014079-b   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО КВАЛІФІКАЦІЙ
Контактна особа: Дмитро Видолоб +380675378387 d.vydolob@nqa.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 250 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 250.00 UAH
Період уточнення: 20.10.2021 22:40 - 25.10.2021 01:00
Період прийому пропозицій: 20.10.2021 22:40 - 04.11.2021 23:59
Аукціон: 05.11.2021 14:31 - 05.11.2021 14:54
Період кваліфікації: 05.11.2021 14:54 - 09.11.2021 13:44
Період завантаження договору: 09.11.2021 13:44 - 29.11.2021 13:44
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кондиціонер інверторний настінна спліт-система CH-S09FTX5
Код ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
Кількість 8 штуки
Період постачання 05.11.2021 - 30.11.2021
Місце постачання 03035, Україна, Київська область, Київ, Солом'янська, 1 На карті
Кондиціонер інверторний настільна спліт-система CH-S12FTX5
Код ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
Кількість 2 штуки
Період постачання 05.11.2021 - 30.11.2021
Місце постачання 03035, Україна, Київська область, Київ, Солом'янська, 1 На карті
Кондиціонер інверторний настільна спліт-система CH-S18FTX5
Код ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
Кількість 2 штуки
Період постачання 05.11.2021 - 30.11.2021
Місце постачання 03035, Україна, Київська область, Київ, Солом'янська, 1 На карті
Кондиціонер інверторний настінна спліт-система CH-S12FTXN-NG
Код ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
Кількість 2 штуки
Період постачання 05.11.2021 - 30.11.2021
Місце постачання 03035, Україна, Київська область, Київ, Солом'янська, 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОТИПОЖЕЖНІ ДВЕРІ ТА ВОРОТА"

Оскарження: 09.11.2021 13:44 - 20.11.2021 00:00
Початкова пропозиція 249 865.92 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
249 865.92 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.11.2021 13:44
Відповіді на вимоги 11
Документи 52
Скарги 0
ФОП "КУЛЬЧИЦЬКИЙ РОМАН АНДРІЙОВИЧ"
Початкова пропозиція 249 998.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
249 998.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 20
Скарги 0

Контракти

Номер: 304bd4e3e3c649d9b72665c08495f024
Ідентифікатор договору: UA-2021-10-20-014079-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОТИПОЖЕЖНІ ДВЕРІ ТА ВОРОТА"
Номер договору: 37
Сума договору: 249 865.92 UAH з ПДВ
Сума договору: 208 221.60 UAH без ПДВ
Період дії договору: 25.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 25.11.2021 09:04
Статус:
Виконаний
pdf
Dogovir tender 37.pdf
p7s
sign.p7s