-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 03410000-7 Деревина (Дрова паливні твердолистяних порід)
Тендер Prozorro UA-2017-09-25-001417-c
ДК 021:2015 - 03410000-7 Деревина (Дрова паливні твердолистяних порід)
Завершена
455 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
fbf9ff5ea6114e0298045e9835d276a1
Внутрішній номер закупівлі:
1204350
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-09-25-001417-c
Замовник:
Відділ освіти Хотінської селищної ради об'єднаної територіальної громади Сумського району Сумської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41073892
-
Адреса:
42320, Україна, Сумська область, Сумський район, смт. Хотінь, вул. Соборна, буд. 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Орапко Тетяна Володимирівна 380508548207 xotintender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Замовником двічі було оголошено тендер в електронній системі закупівель з метою придбання товару: ДК 021:2015 - 03410000-7 Деревина (Дрова паливні твердолистяних порід) (ідентифікатори закупівель UA-2017-07-05-000298-b та UA-2017-07-21-000979-a). Проте двічі процедуру відкритих торгів було відмінено на підставі абз. 5 частини першої ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року № 922-VIII (зі змінами) у зв’язку із поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій (для участі у кожній з процедур закупівель було отримано лише одну тендерну пропозицію). Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі: звіти про результати проведення процедури UA-2017-07-05-000298-b від 21.07.2017 року та UA-2017-07-21-000979-a від 07.08.2017 року.
Очікувана вартість:
455 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дрова паливні твердолистяних порід
Кількість
700 метри кубічні
Період постачання
до 10.10.2017
Місце постачання
42320, Україна, Сумська область, Сумський район, смт. Хотінь, вул. Шкільна, буд.10; 42321, Україна, Сумська область, Сумський район, с.Писарівка, вул. Шосейна, буд. 86; 42315, Україна, Сумська область, Сумський район, с.Кіндратівка, вул. Гагаріна, буд. 3; 42316, Україна, Сумська область, Сумський район, с.Олексіївка, вул. Шкільна, буд. 28, вул. Шкільна, буд. 32
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ХОМ-СТОРІ"
Оскарження: 25.09.2017 17:06 - 06.10.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41216293
-
Контактна особа:
СКІРЕНКО ОЛЕКСІЙ ЮРІЙОВИЧ 380507040415 home-story@ukr.net
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, Суми, вул. Охтирська, будинок 12, квартира 8
Оскарження: 25.09.2017 17:06 - 06.10.2017 00:00
Ціна пропозиції
455 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.09.2017 17:13
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
b643c91ac2d64f6ebf9502586a7840ab
Ідентифікатор договору:
UA-2017-09-25-001417-c-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ХОМ-СТОРІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41216293
-
Контактна особа:
СКІРЕНКО ОЛЕКСІЙ ЮРІЙОВИЧ 380507040415 home-story@ukr.net
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, Суми, вул. Охтирська, будинок 12, квартира 8
Номер договору:
55
Сума договору:
455 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.10.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
06.10.2017 09:00
Статус:
Підписаний