-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт пожежної сигналізації та оповіщення за адресою: Радіснянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Знам'янської сільської ради Іванівського району Одеської області, смт. Радісне, вул. Миру, 4 "НОВА ШКОЛА"» код ДК 021 2015- 45310000-3 Електромонтажні роботи
Тендер Prozorro UA-2021-10-20-004377-b
Торги відмінено
2 124 859.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 624.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 624.30 UAH
Номер:
71970f2492054b44b08040288068507e
Внутрішній номер закупівлі:
12041995
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-20-004377-b
Замовник:
Знам'янська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04378474
-
Адреса:
67211, Україна, Одеська область, Знам'янка, вул. Лікарняна, 9А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Бащак Олена Євгенівна +380485443131 znamenkaprozorro@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 124 859.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 624.30 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
10 624.00 UAH
Період уточнення:
20.10.2021 11:40 - 26.10.2021 01:00
Період прийому пропозицій:
20.10.2021 11:40 - 05.11.2021 11:45
Аукціон:
з 08.11.2021 14:20
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписОплата робіт здійснюється Замовником шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця за фактично виконані роботи протягом 10 (десяти) банківських днів з моменту та на підставі підписаних Сторонами актів форми №КБ-2в «Акт приймання виконаних будівельних робіт» та довідок форми №КБ-3 «Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати», які складаються Виконавцем і подаються для підписання Замовнику не пізніше як за 5 робочих днів до кінця звітного місяця, або поетапної оплати Замовником виконаних робіт.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Капітальний ремонт пожежної сигналізації та оповіщення за адресою: Радіснянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Знам'янської сільської ради Іванівського району Одеської області, смт. Радісне, вул. Миру, 4 "НОВА ШКОЛА"» код ДК 021 2015- 45310000-3 Електромонтажні роботи
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 15.12.2021
Інформація про скасування
Номер:
7671863a25fe4b8aad34460e3aa893e5
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
помилка при завантаженні документів
Період оскарження:
20.10.2021 15:45 - 31.10.2021 00:00
Дата опублікування:
20.10.2021 15:45
Дата виконання:
31.10.2021 00:03
Статус:
Виконано